KONST / Litografier / Färglitografi 13557125
nr 1355 7125
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, "Stålpojkens stad". Signerad, numrerad 7/190, ca 64x50cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:48:58
16/10 08:01:24
3.400 kr
19/10 16:42:14
19 okt
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer